Af helbredsmæssige årsager har lederteamet for Frit Samvær besluttet at stoppe. Beslutningen er taget efter moden overvejelse og en høring i arbejdsgruppen. Sommerudflugten torsdag den 16. juni bliver således vort sidste arrangement. Menighedens ledelse er orienteret.

Med tak for mange års godt fællesskab i Frit Samvær sendes de kærligste hilsener,

Ellen & Erik

Fra ledelsens side vil vi gerne takke Ellen, Erik og teamet for at gøre et fantastisk stykke arbejde gennem tiden. Der er pt. ingen planlagte afløsere for teamet, så hvis du har et forslag til hvem det kunne være (eller selv har lyst), så hører vi gerne om dette.

Del artikel:
fb-share-icon

Views: 58

Categories:

Tags:

No responses yet

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *